Obsługa transakcji kupna i sprzedaży nieruchomości

Wieloletnia praktyka, rozległa wiedza prawnicza i współpraca z doświadczoną kadrą notariuszy, pozwalają nam profesjonalnie i rzetelnie zająć się obsługą organizacyjną i prawną Państwa transakcji. Jeżeli zdecydowaliście Państwo o kupnie czy sprzedaży nieruchomości, pragniecie aby transakcja była bezpieczna, pewna i skuteczna, zajmiemy się kompleksową obsługą każdej powierzonej nam sprawy.

Służymy doradztwem i pomocą prawną w realizacji Państwa „bezpośrednich” transakcji, bez ponoszenia wysokich kosztów. Wybierając taką usługę, zagwarantujemy Państwu bezpieczną umowę przedwstępną, zgromadzimy niezbędne dokumenty do sprzedaży nieruchomości, zorganizujemy podpisanie umowy u zaufanego notariusza, polecimy również odpowiedniego pośrednika kredytowego.

Przygotowanie dokumentacji dla inwestycji gruntowej

Nasze biuro poświęca szczególną uwagę nieruchomościom gruntowym pod zabudowę mieszkaniową, komercyjną i developerską. Swiadczymy usługi w zakresie organizowania kompletnej dokumentacji dla inwestycji gruntowych do ich realizacji, zarówno dla inwestorów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Działając w imieniu i na rzecz naszych klientów, współpracujemy z urzędami gmin i innymi organami administracji Państwowej, organizując niezbędne dokumenty dla nowych inwestycji, w tym:

  • decyzje o warunkach zabudowy
  • decyzje o pozwoleniu na budowę
  • decyzje podziałowe
  • decyzje scaleniowe
Copyright © 2011, Bracia Szczepańscy - real estate || since 1999 Coded by Woopem