Obsługujemy transakcje kupna i sprzedaży nieruchomości lokalowych, gruntowych oraz komercyjnych. Posiadamy obszerną bazę klientów kupujących oraz sprzedającyh nieruchomości z Warszawy i najbliższych okolic.

Specjalizujemy się w pełnej obsłudze organizacyjnej i prawnej każdej transakcji. Współpracując z kadrą profesjonalistów, gromadzimy dokumenty, przygotowujemy nieruchomości do sprzedaży, regulujemy stany prawne nieruchomości.

Zajmujemy się prowadzeniem spraw administracyjnych dotyczących zwrotów nieruchomości gruntowych i budynkowych na terenie Warszawy. Współpracujemy z najlepszymi mecenasami i kancelariami adwokackimi.

O nas

Jesteśmy biurem działającym na terenie Warszawy i okolic od 1999 roku. Wieloletnie doświadczenie, znajomość rynku i obsługa licznych transakcji pozwoliły, aby marka „Bracia Szczepańscy” była rozpoznawalną i cenioną od wielu lat na warszawskim rynku nieruchomości.

Biuro obsługuje transakcje sprzedaży i wynajmu mieszkań, domów, powierzchni usługowych oraz biurowych. Specjalizujemy się obrocie gruntami pod zabudowę mieszkaniową oraz komercyjną, obsługując zarówno klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorców.

Jesteśmy członkiem Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami (WSPON), należymy również do największego w kraju banku ofert nieruchomości "MLS".

W ramach swojej działalności świadczymy pełną obsługę organizacyjną i prawną transakcji, współpracując z doświadczoną kadrą notariuszy, prawników, rzeczoznawców, geodetów oraz profesjonalnych pośredników kredytowych.

Copyright © 2011, Bracia Szczepańscy - real estate || since 1999 Coded by Woopem